Logo

Wyjątkowe miejsca powstają z miłości i pasji do smaków, aromatów i ludzi. Takim właśnie miejscem jest restauracja SOFA Lounge & Restaurant. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy w malowniczej scenerii miejsce o niepowtarzalnej atmosferze dla całej rodziny.  Priorytetem są dla nas wysokiej jakości produkty, świeżość, wiedza i techniki wykorzystywane przez naszych kucharzy przy przygotowywaniu smacznych i zdrowych potraw. Łączymy smaki świata, tworzymy menu i dania od podstaw dostosowując je do pory roku.

Nasze dania, których namiastkę widać na poniższych zdjęciach, o nietuzinkowych smakach przygotowuje zespół kucharzy, którzy od wielu lat rozwijają swoje umiejętności i poszerzają wiedzę kulinarną i tą tradycyjną i tą nowoczesną. Zdobywali doświadczenie w renomowanych restauracjach w Polsce i Europie pod okiem uznanych szefów kuchni. W restauracji SOFA z dbałością o każdy detal odkrywają nowe smaki urzekając naszych gości. Twórczo podchodzą do sztuki kulinarnej pracując na naturalnych, świeżych i regionalnych produktach. Serdecznie zapraszamy!

Media o nas:

http//www.kuchniawroclawia.pl/1,1172,Restauracja Sofa.htm

http//smakiwroclawia.pl/2014/08/07/sam-mozesz-stworzyc-menu-w-restauracji-albo-zdac-sie-na-kucharzy-ktorzy-w-kuchni-czynia-cuda